Stavebníctvo
Branislav Klimo
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Trenčín
- Od roku
- 2008
- IČO
- 44 046 634
Branislav Klimo
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Na trhu od
- 1. apríla 2008
- IČO
- 44 046 634
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 18
- rokov na trhu
- 2008
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Branislav Klimo
Branislav Klimo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 1. apríla 2008.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Branislav Klimo
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 046 634
- Dátum vzniku
- 1. apríla 2008
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 350-25967
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Branislav Klimo zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
-
Čistiace a upratovacie služby
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Branislav Klimo?
Miesto podnikania je v obci 911 08 Trenčín.
Čím sa Branislav Klimo zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých…; čistiace a upratovacie služby.
Aké je IČO – Branislav Klimo?
IČO je 44 046 634.
Odkedy podniká Branislav Klimo?
Podnikanie začalo 1. apríla 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.